uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

TomTom z Qualcomm Aware

TomTom ogłosił, że został wybrany przez Qualcomm Technologies, Inc. aby dostarczyć dane mapowe i interfejsy API w celu wsparcia platformy Qualcomm Aware™.

Dzięki mapom TomTom, Qualcomm Aware zaoferuje globalną widoczność i kontrolę zasobów, zapewniając firmom dane lokalizacyjne potrzebne do sprostania wyzwaniom w skalowalny i opłacalny sposób.

Qualcomm Aware to innowacyjna platforma IoT, która zapewnia łatwy do wdrożenia sprzęt, oprogramowanie, zarządzanie łącznością i rozwiązania lokalizacyjne w celu poprawy śledzenia zasobów, zarządzania łańcuchem dostaw oraz wiele innych przypadków użycia. W ramach platformy użytkownicy uzyskują wgląd w lokalizację i warunki środowiskowe swoich towarów oraz zasobów, dzieki zestawom interfejsów API w chmurze. Otrzymują oni informacje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem pulpitów nawigacyjnych platformy. Korzystając z najbardziej aktualnych i precyzyjnych map TomTom w połączeniu z usługami pozycjonowania Qualcomm Technologies, platforma może dostarczać dokładne, wysokowydajne i energooszczędne usługi lokalizacyjne dla coraz większej liczby urządzeń connected, a także wizualizację map premium na osobistych pulpitach nawigacyjnych klientów. Rozwiązanie zapewnia im innowacyjny wgląd potrzebny do ograniczenia ryzyka, podejmowania bardziej świadomych decyzji biznesowych i radzenia sobie z wyzwaniami w różnych branżach.

-Jesteśmy dumni, że możemy nadal rozwijać naszą wieloletnią współpracę z Qualcomm Technologies i dostarczać wiodące w branży mapy oraz interfejsy API do Qualcomm Aware Platform - powiedział Mike Schoofs, Chief Revenue Officer, TomTom. -Integrując mapy TomTom z wiodącymi technologiami Qualcomm, dostarczamy aplikacje do monitorowania i zarządzania zasobami w czasie rzeczywistym oraz pomagamy zasilać następną generację urządzeń IoT i cyfrową transformację w różnych branżach.

-Świadomość lokalizacji ma coraz większe znaczenie dla wielu firm i jest kluczowym elementem Qualcomm Aware Platform - powiedział Rod Forter, Senior Director, Business Development, Qualcomm Technologies, Inc. -Współpracując z TomTom, wykorzystujemy wiodące w branży mapy, aby umożliwić naszym klientom wizualizację ich zasobów w chmurze, nawet w najbardziej zaawansowanych przypadkach użycia.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE