Wielton 1170x150px

UTA UTA Card x 60 years Online banner 1140x200 PL 2

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

Axxès już w Polsce!

Axxès zrobił kolejny ważny krok w kierunku swojego międzynarodowego rozwoju, otwierając w ostatnim czasie kilka biur w całej Europie – w Niemczech, Rumunii, a teraz w Polsce.

Rodzimi przewoźnicy są kluczową częścią europejskiego sektora transportu drogowego, dlatego Axxès jest gotowy zapewnić im szybki i wygodny sposób uiszczania myta.

Frédéric Lepeintre, Chief Commercial Officer firmy, komentuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej obecności w kluczowych krajach europejskich, a zwłaszcza tam, gdzie silna jest branża transportowa. Posiadanie biura i obsługi w danym kraju jest ogromnie pomocne w budowaniu relacji i zawieraniu umów z nowymi partnerami. Bliską i efektywną współpracę ułatwia poznanie wymagań i specyfiki danego rynku, co pozwala nam szybko reagować na jego potrzeby".


Dzięki ostatnim otwarciom, Axxès bardziej niż kiedykolwiek potwierdza swoją wiodącą pozycję na rynku multisystemowych rozwiązań w zakresie opłat elektronicznych dla przewoźników towarowych i pasażerskich powyżej 3,5 tony. Firma dostarcza rozwiązań do poboru opłat drogowych w Austrii, Belgii, Danii, Liechtensteinie, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, na Węgrzech i we Włoszech.

Od października 2021, korzystając z urządzenia Axxès B’moov, na naszych drogach można wygodne rozliczać myto w ramach systemu e-TOLL oraz za przejazdy autostradami A1 i A4.

 

Inteligentne multisystemowe rozwiązanie w zakresie opłat elektronicznych.

Firma Axxès została założona w 2005 roku w następstwie dyrektywy europejskiej, która stworzyła europejską usługę opłaty elektronicznej (EETS). Szybko stała się wiodącym graczem rynkowym. Z jej innowacyjnych rozwiązań korzysta prawie 40 000 klientów, co przekłada się na 325 000 pojazdów w aktywnej służbie.
Obecnie Axxès dystrybuuje swoje produkty lokalnie poprzez około 50 partnerów handlowych w głównych krajach europejskich. Firma Axxès jest również certyfikowanym dostawcą EETS, co ułatwia formalności wymagane do wdrożenia multisystemowego rozwiązania rozliczeniowego na skalę europejską. Świadczy także o know-how technicznym firmy, niezawodności sprzętu, solidności systemu finansowego i sprawnej organizacji przyjmowania opłat drogowych.

Jak przyznaje Patryk Krajewski, Country Manager Central Europe, „Axxès otwiera w Polsce spółkę, która będzie działała na rynkach CEE (Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Bułgaria). Robi to, aby być bliżej swoich partnerów i wspierać ich lokalnie w rodzimych językach. Jest to nasza przewaga, ponieważ konkurencyjne firmy nie mają lokalnego wsparcia. Chcemy, aby nasi partnerzy czuli, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Nie traktujemy ich jak sieci dystrybucji, ale na każdym etapie pragniemy wspierać ich swoją wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie pomagać branży TSL w jej codziennych zmaganiach. A co najistotniejsze, staramy się, aby nasza komunikacja z partnerami była szybka, sprawna i przejrzysta. Nasza oferta dla klienta końcowego skupia się na wsparciu, doskonałym pokryciu obsługiwanych sieci drogowych oraz niezawodności, co przekłada się na mniej mandatów i − finalnie − na niższe koszty prowadzonej działalności”.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE