uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Trzeci rok z rzędu

UTA Edenred trzeci rok z rzędu otrzymała dwie nagrody za swoje usługi.

Spółka wygrała z 13 konkurentami średniej wielkości w kategorii kart paliwowych i otrzymała nagrodę niemieckiego magazynu biznesowego WirtschaftsWoche dla najlepszej firmy dostarczającej usługę kart paliwowych. Dodatkowo firma otrzymała niemiecką nagrodę B2B Niemieckiego Stowarzyszenia Badań Konsumenckich (Deutsche Gesellschaft für Verbraucherstudien, DtGV). Stowarzyszenie to oferuje klientom biznesowym rozeznanie w usługodawcach różnych branż.

-Zawsze przyjmowaliśmy podejście do rozwoju naszych produktów i usług mobilnych, stawiające klienta na pierwszym miejscu i cieszę się, że nasze zaangażowanie w zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta zostało po raz kolejny docenione tymi nagrodami. To potwierdzenie, że jesteśmy na dobrej drodze, i zarazem motywacja do dalszej poprawy.-powiedział Carsten Bettermann, CEO w UTA Edenred

 

Najlepszy dostawca usług dla MŚP 2023

Co roku niemiecki instytut badań rynkowych ServiceValue wybiera najlepszych dostawców usług dla średnich przedsiębiorstw specjalnie dla magazynu WirtschaftsWoche. Tym razem ponad 16 000 menedżerów, nabywców i użytkowników odpowiadało w internetowej ankiecie na pytania na temat 541 dostawców usług z 42 branż. Z całkowitym wynikiem 79 punktów spółka UTA Edenred osiągnęła pierwsze miejsce, mocno wyprzedzając branżową średnią 71,7.

 

Niemiecka nagroda B2B

Niemiecka nagroda B2B jest przyznawana co roku przez niezależne Niemieckie Stowarzyszenie Badań Konsumenckich (Deutsche Gesellschaft für Verbraucherstudien, DtGV), które zbiera ponad 100 000 ocen osób decydujących w ponad 1 300 firmach ze 100 branż. Spółka UTA Edenred została uznana za „Znakomitą” trzeci rok z rzędu, za obsługę klienta, satysfakcję klienta i stosunek ceny do jakości we wszystkich branżach. W branży kart paliwowych spółka UTA Edenred osiągnęła pierwsze miejsce zarówno w zakresie satysfakcji klienta, jak i stosunku ceny do jakości.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE