Nowy serwis w Pile

Od 20 lipca sieć serwisów ciężarowych spod znaku gwiazdy powiększyła się o kolejny punkt na mapie i nową firmę.

W świeżo wybudowanym obiekcie w Pile spółka Gibas Truck Point, należąca do Grupy Gibas, rozpoczęła działalność w zakresie obsługi serwisowej pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz oraz marki FUSO.

Widoczny z daleka nowy, rozświetlony przeszklonymi ścianami obiekt serwisowy firmy Gibas Truck Point w Pile położony jest w doskonałej lokalizacji – tuż przy zjeździe z ruchliwej drogi krajowej nr 11. Żeby dotrzeć na ogromny parking otaczający budynek nie trzeba wjeżdżać do miasta – a działka o powierzchni około trzech hektarów zapewnia wystarczającą przestrzeń dla pojazdów ciężarowych. Obiekt dysponuje też miejscami noclegowymi dla kierowców.

Z kolei hala serwisowa wyposażona jest w cztery stanowiska naprawcze z bramami przejazdowymi (na jednym z nich jest stanowisko diagnostyczne) oraz piąte stanowisko myjni pojazdów, wyposażone nowoczesną myjnię portalową.

Poza zabudową kanałów naprawczych na stanowiskach serwisowych, serwis dysponuje najnowocześniejszymi podnośnikami do napraw pojazdów: do 3,5 t, do 5,5 t oraz do 12 t. W budynku znajduje się również trzypoziomowy magazyn części zamiennych.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE