Uta listopad

loga na www miedzy banery

Inelo 1170x150

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1150x300 Actros L

loga na www miedzy banery

Onturtle 1150x150

loga na www miedzy banery

Mecalac 10 2023 750 x 200loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Hengst maj

UTA Edenred rozszerza sieć

UTA Edenred rozszerza swoją skandynawską sieć stacji paliw oferujących dostęp do ciekłego gazu ziemnego (LNG) oraz sprężonego gazu ziemnego (CNG),

nawiązując partnerstwo z Gasum Ltd., liderem w nordyckim sektorze gazowym i ekspertem w zakresie biogazu. Nowo nawiązane partnerstwo zagwarantuje Klientom UTA Edenred dostęp do 17 stacji paliw Gasum w Szwecji i 39 stacji paliw w Finlandii – jednocześnie drugi z wymienionych krajów dołącza do europejskiej sieci usług UTA Edenred opartych na paliwach LNG i CNG.

UTA Edenred aktualnie oferuje swoim Klientom dostęp do paliw gazowych na terenie Europy za pośrednictwem ponad 250 stacji LNG w 12 krajach i ponad 1400 stacji CNG w 21 krajach.

Oto komentarz Carstena Bettermanna, CEO UTA Edenred: „Stale dążymy do poszerzania sieci dostępności naszych usług, nawiązując współpracę z kolejnymi partnerami, ponieważ chcemy jak najlepiej spełniać potrzeby naszych Klientów, niezależnie od tego, jakich paliw używają. Umowa, którą podpisaliśmy z Gasum, znacznie poszerza naszą ofertę paliw alternatywnych na terenie Skandynawii i pozwala nam zadebiutować na rynku fińskim z ofertą paliw LNG i CNG”.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do sieci UTA Edenred i że możemy już honorować na stacjach Gasum karty UTA” – tak skomentował rozpoczęcie współpracy z UTA Edenred Juho Kurra, kierownik rozwoju sprzedaży ds. transportu drogowego z Gasum. „Nasza współpraca zagwarantuje firmom transportowym większą elastyczność w postaci możliwości korzystania z paliw alternatywnych, jednocześnie wspierając realizację naszej misji, jaką jest niskoemisyjna mobilność naszych europejskich Klientów z branży logistycznej”.

 

Biogaz sprężony i ciekły to atrakcyjna opcja w obliczu niedoborów gazu ziemnego

Gasum to czołowy dostawca gazu dla krajów nordyckich, dysponujący bogatą wiedzą na temat biogazu oraz odpadów biodegradowalnych. Przedsiębiorstwo stale rozszerza swoją sieć stacji paliw LNG/LBG oraz CNG/CBG, zapewniając alternatywę dla paliw konwencjonalnych, takich jak m.in. olej napędowy. Na wszystkich stacjach Gasum oprócz paliwa LNG i CNG można zatankować biogaz sprężony (CBG) oraz biogaz ciekły (LBG). Wszystkie te paliwa są pozyskiwane z różnych rodzajów odpadów organicznych, będąc wartościową alternatywą dla gazu ziemnego, szczególnie w obliczu jego niedoborów wywołanych kryzysem w Ukrainie.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE