Nowa minikoparka Doosan: DX17Z

Nowa minikoparka - DX17Z firmy Doosan, o masie 1,7 t, jest polecana firmom zajmującym się wynajmem oraz wykonującym prace na placach budowy o ograniczonej przestrzeni roboczej.

Przeznaczona jest do różnego rodzaju zadań wymagających mobilności, kompaktowych wymiarów, dużej wydajności i wygodnego środowiska pracy umożliwiającego długą pracę w zamkniętych obszarach. 

Kabina ZHS nie wystaje poza obrys podwozia, co ułatwia transport. Funkcja ZHS pozwala na uzyskanie kąta obrotu 320 st. podczas wykonywania prac przy dowolnej przeszkodzie. Za dobrą stabilność koparki odpowiadają wysuwane podwozie i długi lemiesz (opcja)

Dzięki dużej wysokości opróżniania ładowanie ciężarówek jest łatwym zadaniem, zaś duży zasięg na poziomie podłoża znacznie zmniejsza potrzebę przestawiania maszyny podczas kopania. DX17Z wyposażona jest w wyjątkowy układ hydrauliczny przeznaczony do maszyn 2-tonowych, który w połączeniu z pompami o zmiennej objętości skokowej i pompą zębatą zapewnia najlepsze możliwe wykorzystanie mocy dostarczanej przez silnik. Krótkie czasy cykli i płynne sterowanie największą w swojej klasie siłą na łyżce stanowią gwarancję wysokiej wydajności. Unikalna dla tej klasy maszyn funkcja tłumienia siłownika wysięgnika i ramienia łyżki poprawia płynność pracy. 

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE