uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

EMDX, PIERWSZY ELEKTRYK

Mecalac prezentuje nowe wozidło elektryczne eMDX.

W kontekście opracowywania bardziej zrównoważonych rozwiązań, wozidło to jest pierwszym w 100% elektrycznym 6-tonowym wozidłem na świecie. Ta innowacja stanowi duży krok naprzód w branży budowlanej, zaspokajając rosnące zapotrzebowanie na przyjazny dla środowiska sprzęt miejski bez uszczerbku dla wydajności i bezpieczeństwa.

 

Cichy, bezwonny i o niezrównanej autonomii

eMDX ma na celu wyeliminowanie emisji spalin na placach budowy. To duże 6-tonowe wozidło elektryczne zachowuje wszystkie swoje osiągi, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na środowisko. Wyposażone w akumulator o mocy 75 kW/h, na nowo definiuje autonomię dzięki nieprzerwanemu czasowi pracy wynoszącemu co najmniej 8 godzin na jednym ładowaniu i szybkiemu ładowaniu trwającemu zaledwie 4 godziny. Ponieważ częste postoje są normą, ta autonomia jest jeszcze bardziej zwiększona, umożliwiając dodatkowe godziny pracy.

 

Szybkie i łatwe ładowanie jak w samochodzie

Mecalac zdaje sobie sprawę ze znaczenia łatwego ładowania. eMDX jest zasilany przez wtyczkę typu 2, podobną do tej używanej w samochodach, oferując wygodne rozwiązanie dzięki szeroko dostępnym punktom ładowania. Można go również ładować za pomocą 5-pinowego gniazda przemysłowego, bezpośrednio w rozdzielnicy lub w skrzynce elektrycznej.

 

Utrzymanie wydajności

Model eMDX bazuje na dziedzictwie swojego odpowiednika z silnikiem wysokoprężnym, modelu 6MDX, zachowując jego właściwości hydrauliczne i jezdne. Wykracza jednak poza oczekiwania, oferując doskonałe przyśpieszenie i zwrotność na pochyłym terenie, wyznaczając nowy punkt odniesienia dla wozideł elektrycznych. Mecalac zachował kompaktowe wymiary i funkcje bezpieczeństwa eMDX, wprowadzając jednocześnie dodatkowe ulepszenia w zakresie ochrony operatora. Dla firmy Mecalac bezpieczeństwo pozostaje absolutnym priorytetem przy projektowaniu maszyn.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE