uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Nowa gama maszyn elektrycznych

Grupa MECALAC stała się liderem i pionierem w oferowaniu kompaktowych, wydajnych i wszechstronnych maszyn, które spełniają wymagania tego wymagającego sektora.

Mecalac zawsze stawiał na innowacyjność i po raz kolejny udowadnia to, wprowadzając na rynek swoją pierwszą gamę maszyn elektrycznych. Mecalac rewolucjonizuje miejskie place budowy i przeciera szlaki do bardziej zoptymalizowanych, czystszych i cichszych miejsc pracy.

Zmiany klimatyczne i potrzeba ograniczenia emisji CO2 stały się głównym wyzwaniem globalnym. Mecalac jest pierwszym producentem, który opracował kompletną gamę większych maszyn elektrycznych (gama midi) niż dostępne dotychczas na rynku. Maszyny te, produkowane w Annecy w regionie Haute-Savoie we Francji, mogą być używane przez cały dzień roboczy, dzięki niezrównanej autonomii (ponad 8 godzin rzeczywistego cyklu pracy) na placu budowy, co odpowiada całodziennej pracy.

Przejście na pojazdy elektryczne ma wiele zalet: mniej wibracji, mniej uciążliwego hałasu, mniejsza potrzeba konserwacji, zminimalizowane ryzyko wypadków w miejscu pracy i niższe koszty utrzymania. Oprócz tych technicznych korzyści dla kierowców, maszyny te przyczyniają się do dekarbonizacji miejsc pracy i pomagają poprawić jakość powietrza w miastach, dzięki całkowitemu brakowi emisji CO2 i innych zanieczyszczających cząstek w miejscu pracy.

 

Trzy urządzenia do trzech różnych funkcji.

Koparka, ładowarka i wozidło budowlane. Dzięki tym komplementarnym produktom wszystkie prace ziemne (kopanie, załadunek i transport) mogą być teraz wykonywane bez emisji spalin i na skalę, która nigdy wcześniej nie była możliwa.

-Jesteśmy dumni z wprowadzenia na rynek gamy maszyn elektrycznych. Na przykład trzy bezemisyjne maszyny Mecalac pracujące razem na tym samym terenie miejskim pozwalają zaoszczędzić średnio 64 tony CO2, które ich odpowiedniki z silnikami spalinowymi wyemitowałyby w ciągu roku" - wyjaśnia Alexandre MARCHETTA, prezes Grupy Mecalac.

-Bezemisyjna oferta Mecalac jest również odpowiedzią na potrzebę ograniczenia zanieczyszczenia hałasem, a teraz oferuje nowe możliwości pracy.

 

Pierwsza koparka o zerowej emisji spalin - E12

Każda maszyna elektryczna musi sprostać trzem głównym wyzwaniom: autonomii, wydajności i kompaktowości. Mecalac e12 to pierwsza w 100% elektryczna koparka o masie 10-12 ton, która spełnia wszystkie te trzy wymagania.

Kluczem do autonomii i wydajności tej maszyny jest jej architektura. Źródło zasilania, oddzielone od wieży, umożliwia zainstalowanie rekordowej mocy 150 kW.h, oferując niezrównaną autonomię wynoszącą 8 godzin.

 

Pierwsza ładowarka o zerowej emisji - ES1000

Ładowarka obrotowa firmy Mecalac jest szybkim i wydajnym urządzeniem na każdym placu budowy. Stabilność sztywnego podwozia oraz możliwość jednoczesnego manewrowania i obracania ramienia są kluczem do jej produktywności i umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni na placu budowy. Nowy model eS1000 przenosi koncepcję obrotu na nowy poziom dzięki w 100% elektrycznemu układowi przeniesienia napędu i zasilania.

 

Wozidło elektryczne - EMDX

Kompaktowy, zwrotny i łatwy w obsłudze w każdym terenie, Mecalac eMDX jest wydajnym rozwiązaniem do transportu materiałów na placach budowy. Obecnie wykorzystuje całą wiedzę i technologie Mecalac w zakresie rozwiązań bezemisyjnych.

 

Łatwe i szybkie ładowanie jak w samochodzie.

Podobnie jak samochody, maszyny te można naładować w ciągu zaledwie kilku godzin w tych samych punktach ładowania. Od 4 do 8 godzin ładowania, w zależności od modelu, przy rzeczywistym zasięgu roboczym wynoszącym 8 godzin: gniazdo typu 2, takie jak gniazdo samochodowe w środowisku miejskim lub 5-stykowe gniazdo (3P+T+N) typu przemysłowego, na przykład na stacji ładowania w miejscu pracy.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE