uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Nagroda “Best of the Best”

Mecalac zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Awards: „Best of the Best” za innowacyjność i design zorientowany na bezpieczeństwo w nowym wozidle REVOTRUCK.

Nagrody Red Dot Design Awards to jeden z najbardziej renomowanych międzynarodowych konkursów w zakresie projektowania produktów, a wyróżnienie „Najlepszy z najlepszych” jest najwyższym wyróżnieniem w konkursie.

Jury doceniło koncepcję REVOTRUCK, komentując: „REVOTRUCK jest imponująco wielofunkcyjny i wykazuje cechy quasi-transformacyjne w zakresie bezpieczniejszego transportu materiałów”.

Chociaż wozidła budowlane niezaprzeczalnie stanowią skuteczną metodę transportu znacznych ilości materiału, są one również przyczyną prawie jednej trzeciej wszystkich wypadków związanych z transportem na placach budowy. Problem ten wynika przede wszystkim z ograniczonej widoczności spowodowanej obciążeniem frontu podczas jazdy do przodu. Aby zminimalizować to ryzyko, zespół projektowy Mecalac przeprowadził obszerną analizę, identyfikując widoczność, stabilność i zwrotność jako krytyczne obszary wymagające uwagi. Te spostrzeżenia doprowadziły do opracowania REVOTRUCK – innowacyjnej koncepcji, zaprojektowanej od podstaw, aby sprostać ww. wyzwaniom.

 

OBROTOWA KABINA: MAKSYMALNA WIDOCZNOŚĆ

Uzyskanie najlepszej widoczności bez konieczności ręcznego manewrowania jest teraz możliwe dzięki obrotowej kabinie REVOTRUCK, która zapewnia widoczność we wszystkich kierunkach. Taka konstrukcja zapewnia kierowcom szybkie utrzymanie optymalnej koncentracji na pracy i otoczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej i wygodnej postawy.

 

NIEOGRANICZONY DOSTĘP: BEZPIECZEŃSTWO BEZ KOMPROMISÓW

REVOTRUCK posiada cztery szerokie punkty dostępu w każdym rogu stanowiska operatora, aby zapewnić bezpieczny dostęp do maszyny, niezależnie od położenia kabiny.

 

SZTYWNE PODWOZIE: WYJĄTKOWA STABILNOŚĆ

Centralne oscylacje podwozia do 20° zapewniają stałą stabilność i przyczepność w każdych warunkach. To wyjątkowe podwozie jest połączone z czterema kołami tej samej wielkości z przełączalnym trybem kierowania, co otwiera możliwości pracy z niezwykłą zwrotnością w najciaśniejszych przestrzeniach.

REVOTRUCK rewolucjonizuje sposób pracy wywrotką i przenosi bezpieczeństwo i komfort operatora na nowy poziom.

To nowe wyróżnienie, oprócz bycia finalistą nagrody BAUMA Innovation Awards, stanowi uzupełnienie rosnącej liczby nagród, które Mecalac już otrzymał za ten produkt: „Grand Prix matériel” DLR (Francja), Plantworx Innovation Award (Wielka Brytania) i „Grand Prix matériel” DLR (Francja), Plantworx Innovation Award (Wielka Brytania) i „ Premio Potencia” (Hiszpania).

 

 

 

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE