Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Mission Beyond Zero

Na targach Transport Logistic 2023 w Monachium(9 -12 maja) KRONE koncentruje się na koncepcji zrównoważonego rozwoju, a „Mission Beyond Zero” to hasło przewodnie ekspozycji.

KRONE stara się inteligentnie łączyć trendy: cyfryzacji, automatyzacji, zrównoważonego rozwoju i elektryfikacji. Wyrazem tego jest np. rozwiązanie eTrailer. Rdzeniem innowacyjnej technologii jest oś (eAxle). Wspiera ciągnik siodłowy w jego napędzie, a także odzyskuje energię hamowania poprzez rekuperację. Dzięki eTrailer, który firma Krone opracowała wspólnie z Trailer Dynamics, zużycie oleju napędowego i emisja CO2 ciągnika siodłowego można zmniejszyć średnio o 40 proc. Krone eTrailer zapewnia wystarczającą ilość energii na długie dystanse, ponad 500 km i może być łączone z każdym konwencjonalnym ciągnikiem siodłowym. Dzięki temu można bezpośrednio wdrożyć redukcję emisji CO2 we flocie. Cyfrowa technologia inteligentnego systemu sterowania i automatyzacja procesów w układzie napędowym eTrailera również w znacznym stopniu przyczyniają się do tych oszczędności.

Na Transport Logistic KRONE prezentuje również dwie sprawdzone naczepy. To Profi Liner 5, wyposażony w osie Krone i Krone Telematics KSC ProPlus Dry, a także naczepa do transportu w kontrolowanej temperaturze, Krone Cool Liner z wyposażeniem dwupokładowym, jednostką Celsineo i Krone Telematics ProPlus Cool.

 

T&M nr 4/2023

Tekst: Michał Jurczak

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE