uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Bujak-Maszyny otrzymuje nagrodę

Firma Doosan Bobcat ogłosiła trzech laureatów nagród za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie sprzedaży w regionie Europy Północnozachodniej i Wschodniej.

Wśród nagrodzonych znalazł się dealer maszyn Bobcat z północy Polski, Bujak-Maszyny.

 

Historia firmy Bujak – rozwój w błyskawicznym tempie

Bujak to rodzinna firma dealerska mająca siedzibę w pobliżu Gdańska. Jej historia zaczęła się w 2008 r. w Irlandii. W czasie kryzysu finansowego rodzina zdecydowała się wrócić do Polski, aby rozpocząć import używanych maszyn budowlanych z Irlandii. Wkrótce firma stała się uznanym dealerem maszyn. 10 lat później przyszedł czas na nowy etap – rozpoczęto dystrybucję nowych maszyn. W 2018 r. Bobcat wyznaczył firmę na swojego dealera na północny rejon Polski. Od tamtej pory przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody w dziedzinie sprzedaży przez firmę Bobcat.

 

Piersi w Europie

„Firma Bujak w ostatnich latach doskonale się spisywała. Takie cechy jak rodzinny charakter firmy, chęć próbowania nowych rozwiązań i zorientowanie na klienta sprawiły, że to jeden z najszybciej rozwijających się dealerów w Europie. Zeszłoroczny wzrost równy 65% jest po prostu wyjątkowy, firma naprawdę zasługuje na nagrodę Bobcat”, mówi Adrian Winnicki, dyrektor ds. regionu w Polsce.

Bujak był pierwszym dealerem nie tylko w Polsce, ale i w Europie, który zdecydował się postawić na nowy produkt naszej firmy – kompaktową ładowarkę kołową L85.Dostrzegli oni jej potencjał rynkowy i szybko skorzystali z tej okazji. W podobny sposób firma koncentruje się na nowych modelach innych produktów firmy Bobcat, które dopiero wchodzą na rynek – takie jak nowe ładowarki teleskopowe Roto czy też oferta lekkich ubijarek.

„Ponad rok temu dostrzegliśmy rynkowe szanse kompaktowych ładowarek kołowych w Polsce i zdecydowaliśmy się skupić na tym kierunku. Nasze przewidywania okazały się słuszne – sprzedaliśmy jedenaście maszyn tylko w pierwszym roku po wprowadzeniu nowego produktu”, mówi Anna Antecka, która z mężem Kacprem jest współwłaścicielką firmy Bujak.

„Chociaż zajmujemy się praktycznie całą ofertą produktów Bobcat, nasze zaangażowanie w nowe produkty przynosi doskonałe efekty. Chcemy uważnie śledzić rynek, rozpoznawać potrzeby naszych klientów i szybko działać, gdy dostrzeżemy nową okazję. To, że stanowimy część rodziny Bobcat, z bardzo szeroką gamą produktów i nowymi modelami każdego roku sprawia, że nasza strategia jest bardzo realistyczna”, podsumowuje Kacper Antecki.

Więcej informacji na temat firmy Bobcat oraz oferowanych produktów znajduje się na stronie www.bobcat.com

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE