Rusza karawana

Począwszy od drugiego tygodnia czerwca wyrusza na polskie drogi karawana pojazdów „Naturalnie Renault Trucks”.

 

Na 7 parkingach, zlokalizowanych przy głównych szlakach transportowych Polski będą prezentowane 3 pojazdy z Gamy T z kabinami zarówno Sleeper (średnimi) jak i High Sleeper (wysokimi). Obydwie kabiny pomimo „trapezoidalnego” kształtu, znacznie obniżającego opory powietrza, a przez to spalanie, w dalszym ciągu mają szerokość 2,5 m. Nowocześnie zaplanowana tablica przyrządów jest intuicyjna w obsłudze a przy tym wygląda nowocześnie. O komfort pracy kierowcy dbają fotele Recaro i kierownica regulowana w trzech płaszczyznach. Na postoju może on wyciągnąć się na pełnowymiarowej dolnej leżance, równie komfortowa górna może być opcjonalnie jednym ruchem zamieniana w pojemnik na rzeczy osobiste kierowcy. To i wiele więcej będzie można osobiście obejrzeć na parkingach ciężarówek podanych poniżej. Zaplanujcie tak swoją trasę, aby obowiązkowa przerwa wypadła właśnie na „naszych” parkingach. Obiecujemy ze „pauza” nie będzie się Wam dłużyła.

Jak co roku od 7 lat Renault Trucks rzuca wyzwanie kierowcom i zachęca do udziału w konkursie „Optifuel”. Do dzisiaj w edycji 2015 wzięło udział ponad 200 kierowców. W dalszym ciągu można jeszcze wziąć udział w konkursie, najbliższe terminy: 12.06 – Skoczów, 19.06 – Katowice, 26.06 –Pietrzykowice, 4.07 - Fabianów koło Konina, 10.07 -Tarnowo Podgórne, 17.07 -Pruszcz Gdański

W trakcie eliminacji wyraźnie widać, że samochody prowadzone przez zmotywowanych kierowców, mimo 22 tonowego ładunku na skrzyni, są w stanie osiągać spalanie na poziomie 24 l/100 km, w zależności od stopnia trudności trasy. A w motywacje kierowców wątpić nie można biorąc pod uwagę nagrody, jakie czekają w ogólnoświatowym finale. Poza Renault T460 Optifuel, do bezpłatnego użytkowania na 12 miesięcy w macierzystej firmie, najlepszy kierowca wygra dla siebie 8000 euro!

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE