uta czerwiec

loga na www miedzy banery

Latex 185130mm 2pages v5 PL

loga na www miedzy banery

vdo

loga na www miedzy banery

MAN TGX MY24 Banner 1170 x 150

loga na www miedzy banery

1280x180 2

loga na www miedzy banery

bp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

targi automechanika 1117x150px pl

loga na www miedzy banery

VAT Polska banner

loga na www miedzy banery

DAF

Współpraca z GOMACO

Spółka AMAGO podpisała w dniu 15 marca br. umowę o współpracy ze światowym liderem w produkcji układarek do betonu, amerykańską firmą GOMACO.

Na mocy tejże umowy AMAGO Sp. z o.o. staje się wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki GOMACO na terenie Polski. Korporacja GOMACO została założona przez Harolda i Gary’ego Godbersen i rozpoczęła sprzedaż sprzętu w 1965 w Ida Grove, w stanie Iowa w USA. Firma wytwarzała i sprzedawała wówczas trzy oryginalne produkty dedykowane do wykańczania przęseł mostów: taśmociąg o bocznym wyrzucie RC120, podwójnie oscylującą zacieraczkę do wykańczania powierzchni F-500 oraz pomost roboczy Spanit®.

Obecnie GOMACO zatrudnia ponad 400 osób w swoich zakładach produkcyjnych w USA i produkuje ponad 50 modeli maszyn do układania betonu oraz sprzęt wsparcia. Posiada ogólnoświatową sieć sprzedaży i serwisu dla swoich maszyn, a europejska siedziba GOMACO- z pełnymi działami sprzedaży i wsparcia, jest zlokalizowana w Witney, w Wielkiej Brytanii.

Maszyny GOMACO są wykorzystywane do budowy betonowych dróg, autostrad, pasów startowych lotnisk, krawężników i rowów, poboczy oraz szlaków wycieczkowych, barier bezpieczeństwa, balustrad mostów i kanałów irygacyjnych. Dodatkowe wyposażenie składa się z systemów 3D, frezarek, podajników i rozsypywaczy betonu oraz maszyn do obróbki wykańczającej. Firma oferuje również sprzęt do wykańczania płaskich płyt betonowych, mostów i zboczy. GOMACO wspiera także swoich klientów w doborze maszyn do wszelkich unikatowych zastosowań i potrzeb.

Sprzęt produkowany przez GOMACO jest zaprojektowany z wysoką starannością w trosce o każdy szczegół i nawet najmniejszy detal. Konstruktorzy maszyn szczególny nacisk kładą na zapewnienie bezpieczeństwa operatorom oraz bezawaryjną pracę maszyn. Wspólnie wraz z GOMACO jesteśmy przekonani, że współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie przebiegać pomyślnie wg najwyższych biznesowych standardów.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE