Współpraca z GOMACO

Spółka AMAGO podpisała w dniu 15 marca br. umowę o współpracy ze światowym liderem w produkcji układarek do betonu, amerykańską firmą GOMACO.

Na mocy tejże umowy AMAGO Sp. z o.o. staje się wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki GOMACO na terenie Polski. Korporacja GOMACO została założona przez Harolda i Gary’ego Godbersen i rozpoczęła sprzedaż sprzętu w 1965 w Ida Grove, w stanie Iowa w USA. Firma wytwarzała i sprzedawała wówczas trzy oryginalne produkty dedykowane do wykańczania przęseł mostów: taśmociąg o bocznym wyrzucie RC120, podwójnie oscylującą zacieraczkę do wykańczania powierzchni F-500 oraz pomost roboczy Spanit®.

Obecnie GOMACO zatrudnia ponad 400 osób w swoich zakładach produkcyjnych w USA i produkuje ponad 50 modeli maszyn do układania betonu oraz sprzęt wsparcia. Posiada ogólnoświatową sieć sprzedaży i serwisu dla swoich maszyn, a europejska siedziba GOMACO- z pełnymi działami sprzedaży i wsparcia, jest zlokalizowana w Witney, w Wielkiej Brytanii.

Maszyny GOMACO są wykorzystywane do budowy betonowych dróg, autostrad, pasów startowych lotnisk, krawężników i rowów, poboczy oraz szlaków wycieczkowych, barier bezpieczeństwa, balustrad mostów i kanałów irygacyjnych. Dodatkowe wyposażenie składa się z systemów 3D, frezarek, podajników i rozsypywaczy betonu oraz maszyn do obróbki wykańczającej. Firma oferuje również sprzęt do wykańczania płaskich płyt betonowych, mostów i zboczy. GOMACO wspiera także swoich klientów w doborze maszyn do wszelkich unikatowych zastosowań i potrzeb.

Sprzęt produkowany przez GOMACO jest zaprojektowany z wysoką starannością w trosce o każdy szczegół i nawet najmniejszy detal. Konstruktorzy maszyn szczególny nacisk kładą na zapewnienie bezpieczeństwa operatorom oraz bezawaryjną pracę maszyn. Wspólnie wraz z GOMACO jesteśmy przekonani, że współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie przebiegać pomyślnie wg najwyższych biznesowych standardów.

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE