UTA UTA One Banner PL 1170x150

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

R 926 G8 sprawdza się w SATP

Prace ziemne, a także prowadzone w kanałach, jak również przygotowanie stoków narciarskich - to zadania nowej koparki gąsienicowej R 926 G8, która trafiła do SATP.

Ta rodzinna firma stawia na jakość i łatwość obsługi maszyn. Dostępność części zamiennych i szybka reakcja ETS PIC – lokalnego partnera handlowego, to kolejny argument by korzystać z maszyn Liebherr.

         SATP jest firmą założoną niemal 30 lat temu przez Jean-Claude'a Bonthoux. Od prawie 10 lat, w prowadzeniu projektów budowlanych SATP korzysta z maszyn marki Liebherr. Obecnie posiada cztery takie maszyny: dwie ładowarki kołowe (L 550 i L 506 Compact) oraz koparki gąsienicowe R 914 i R 926 G8. Koparki są wyposażone w system sprzęgu hydraulicznego LIKUFIX, który bardzo szybko dostosowuje się do wykonywanych zadań.

         R 926 G8 to najnowszy nabytek dla floty SATP. Ma już za sobą ponad 1500 godzin pracy. - Ta maszyna w niczym nie ustępuje 30-tonowej koparce. Z mocą 150 kW (204 KM) i ciężarem roboczym 28 t, model łączy komfort i ergonomię z wydajnością – mówi Fabien Bonthoux, współwłaściciel firmy dodając, że dobrym rozwiązaniem są też elektryczne dżojstiki (charakteryzują całą ósmą generację).

         David Martin z firmy ETC PIC, partnera handlowego Liebherr pomógł firmie SATP wybrać koparkę, mając na względzie realizowane, a także planowane projekty. Oprócz samej dystrybucji maszyn, w sektorze budowlanym najważniejsza jest dostępność części zamiennych. Te do maszyn Liebherr można kupić za pośrednictwem portalu internetowego MyLiebherr. Jest to intuicyjne i szybkie narzędzie, które zabezpiecza produktywność i zachowanie ciągłości pracy na budowie. - Kiedy coś zamawiamy, jest tam następnego dnia - komentuje F. Bonthoux.

 

T&M nr 12/2021

Tekst: Michał Jurczak

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE