Volvo w Będzieszynie

Pod koniec ubiegłego roku polska organizacja Volvo Group Trucks Sales uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo, dwumarkowy – bo reprezentujący zarówno Volvo Trucks, jak i Renault Trucks - punkt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie k/Pruszcza Gdańskiego.

Nowy punkt, znajdujący się na terenie Centrum Volvo, zastąpił dotychczasowy, wysłużony punkt dealersko-serwisowy Volvo Group Truck Center, zlokalizowany w Gdyni, przy ulicy Rdestowej.

Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu miała miejsce w dniu 29 maja br. Volvo Group Trucks Sales Poland dysponuje obecnie jedną z najlepiej rozwiniętych i najgęstszych sieci dealersko-serwisowych w Polsce.

 

Inwestycja Grupy Volvo w nowoczesne centrum serwisowe w Będzieszynie, jest odzwierciedleniem konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

 

W inauguracji działalności nowego obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni - w liczbie około 500 - goście, a wśród nich Klienci, partnerzy biznesowi, przedstawiciele lokalnych władz oraz dziennikarze. Długo oczekiwany na północy Polski nowy obiekt Volvo Group Truck Center w Będzieszynie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji.

 

Jest to jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo, punktów Volvo Group Truck Center i jednocześnie jeden z 19 dwumarkowych punktów serwisowych, jakie w chwili obecnej funkcjonują na rynku polskim, świadcząc swoje usługi dla klientów marek Volvo Trucks i Renault Trucks.

 

Centrum serwisowe Volvo w Będzieszynie, które w budynku o powierzchni użytkowej ok. 4000 m2 skupia pod swoim dachem, poza punktem Volvo Group Truck Center, również inne obszary działalności Grupy Volvo w Polsce, w tym biuro sprzedaży i stację serwisową maszyn budowlanych Volvo, biura VFS Usługi Finansowe Polska oraz Volvo Penta, położone jest na działce o powierzchni 3 ha.

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE