Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

OFF-ROAD EXPEDITION

W dniach 13-16.04 pod Radziejowicami odbył się Tydzień pod hasłem „Misja Off-Road”. Event dedykowany branży budowlanej przyciągnął rzeszę zainteresowanych klientów a także prasę.

 

Wszyscy obecni mieli okazję nie tylko obserwować, ale także poczuć na własnej skórze jak zachowują się pojazdy Mercedes-Benz podczas pracy w trudnych off-roadowych warunkach. Do dyspozycji uczestniczących w jazdach testowych była szeroka gama naszych modeli – od silnego Actrosa i Aroxa przez niezawodnego Unimoga aż po wytrzymałą G-klasę. Wszystkie samochody poddawane były bardzo ciężkim próbom terenowym i co najważniejsze wszystkie bez wyjątku spełniły oczekiwania, jakie stawiane były przed ich możliwościami technicznymi.

Cały tydzień przyniósł nie tylko wiele emocji związanych z pokonywaniem piachu, błota, zjazdów i podjazdów, ale także mnóstwo zabawy. Charakter imprezy i pogoda pozwoliły nam rozpocząć sezon grillowy, więc każdy, kto ukończył zmagania z terenem, pewnie po raz pierwszy w tym roku, mógł zjeść smaczne potrawy prosto z rusztu.  

Wieczorami pozostając w klimacie off-roadu mogliśmy posłuchać prawdziwego rajdowca Jarka Kazberuka, który opowiadał o własnych doświadczeniach z Rajdu Dakar i zapraszał na kolejne spotkania z Gwiazdą.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE