OFF-ROAD EXPEDITION

W dniach 13-16.04 pod Radziejowicami odbył się Tydzień pod hasłem „Misja Off-Road”. Event dedykowany branży budowlanej przyciągnął rzeszę zainteresowanych klientów a także prasę.

 

Wszyscy obecni mieli okazję nie tylko obserwować, ale także poczuć na własnej skórze jak zachowują się pojazdy Mercedes-Benz podczas pracy w trudnych off-roadowych warunkach. Do dyspozycji uczestniczących w jazdach testowych była szeroka gama naszych modeli – od silnego Actrosa i Aroxa przez niezawodnego Unimoga aż po wytrzymałą G-klasę. Wszystkie samochody poddawane były bardzo ciężkim próbom terenowym i co najważniejsze wszystkie bez wyjątku spełniły oczekiwania, jakie stawiane były przed ich możliwościami technicznymi.

Cały tydzień przyniósł nie tylko wiele emocji związanych z pokonywaniem piachu, błota, zjazdów i podjazdów, ale także mnóstwo zabawy. Charakter imprezy i pogoda pozwoliły nam rozpocząć sezon grillowy, więc każdy, kto ukończył zmagania z terenem, pewnie po raz pierwszy w tym roku, mógł zjeść smaczne potrawy prosto z rusztu.  

Wieczorami pozostając w klimacie off-roadu mogliśmy posłuchać prawdziwego rajdowca Jarka Kazberuka, który opowiadał o własnych doświadczeniach z Rajdu Dakar i zapraszał na kolejne spotkania z Gwiazdą.

Add comment

Security code Refresh

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE