„International Truck of the Year 2017”

 

Wyróżnienie zostało przyznane firmie Scania po raz piąty. W skład jury konkursu „International Truck of the Year” weszło 25 czołowych, europejskich dziennikarzy prasy branżowej. 

– Pojazdy Scania nowej generacji stanowią nowoczesną propozycję dla ciężkiego transportu. Zaspokajają nie tylko współczesne potrzeby transportowe, ale także będą w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom branżowym w przyszłości – uzasadnia Gian Enrico Griffini, przewodniczący jury konkursu „International Truck of the Year”, włoski dziennikarz motoryzacyjny.

Kapituła konkursu zwróciła także uwagę na dedykowaną ofertę usług Scania, której wyrazem jest ponad 210 tys. pojazdów Scania połączonych w ramach sieci przesyłania informacji, poruszających się obecnie po europejskich drogach.

Pojazdy Scania nowej generacji miały swoją światową premierę w sierpniu br. Seria S to nowa kabina sypialna z płaską podłogą, przeznaczona głównie do transportu długodystansowego. Nowa kabina może być wyposażona w podwójne, boczne, kurtynowe poduszki powietrzne, które istotnie zwiększają bezpieczeństwo kierowcy i pasażera w trakcie dachowania. Rozwiązanie to jest oferowane w pojazdach ciężarowych po raz pierwszy.

T&M nr 10/2016

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE