Ruszaj po nagrody

 

Adresatami akcji są przedsiębiorcy, którzy do 31 lipca 2020 r. zdecydują się na zakup opon ciężarowych BFGoodrich. Promocja realizowana jest w wybranych punktach sprzedaży oraz w internecie, na dedykowanej platformie promocyjnej połączonej z globalnym portalem dla firm transportowych – Michelin MyPortal. Akcję nagłaśnia kampania pod hasłem „Be the real one – ruszaj po nagrody”.

„Po raz pierwszy decydujemy się na realizację promocji marki BFGoodrich z wykorzystaniem tego typu aktywacji. Naszym celem jest zwiększenie świadomości marki, zwrócenie uwagi na walory naszych opon ale też wzmocnienie relacji z partnerami biznesowymi” – powiedział Adam Korwin-Kossakowski, Territory Marketing Operational Manager B2B w Michelin Polska.

Centralnym elementem akcji jest platforma internetowa umożliwiająca rejestrację uczestników i dowodów zakupu oraz wybór nagród. Promocja jest prowadzona w wybranych punktach sprzedaży do 31 lipca 2020 roku. Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: program.ciezarowki.bfgoodrich.pl

Więcej informacji o marce na stronie http://www.bfgoodrich.pl/

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE