Dwie nowe naczepy
Niskopodwoziowa Pendle Low Loader K.SSL P i kutynowa K.SCS NG X+.
Te dwa nowe modele zaprezentował Kässbohrer w pogodny wtorek, 26 maja w swojej siedzibie w Błoniu pod Warszawą. Obie naczepy są wytwarzane w Turcji, w Adapazari.
Obszerna relacja zostanie zamieszczona już niedługo, w wydaniu czerwcowym T&M.















Add comment