Infracht

 

Na rynku pojawiła się nowa platforma transportowa Infracht, która wyróżnia się na tle konkurencji. Infracht to platforma bezpłatna dla przewoźników. Zapewnia to szybki przyrost liczby przewoźników, co w efekcie stanowi o atrakcyjności giełdy dla zleceniodawców i spedytorów, którzy nie ponoszą opłat do końca czerwca 2018 r. Jednak po okresie promocyjnym zleceniodawcy i spedytorzy nie będą obligowani do wykupu abonamentu. Będą mogli rozliczać się w modelu efektywnościowym – płacisz tylko wtedy kiedy znajdujesz transport dla Twojego zlecenia (ok.2% od wystawionej aukcji zakończonej sukcesem), lub będą mogli skorzystać z 30-dniowych pakietów.

Jak to działa?

Bardzo prosto, nawiązuje do niezwykle popularnych w Stanach Zjednoczonych giełd transportowych opartych o model aukcyjny. W Infracht zleceniodawca wystawia zlecenie z opcją licytacji lub Kup Teraz. Licytacja pozwala zredukować koszty przewozu ładunku a opcja Kup Teraz pozwala na szybkie zorganizowanie transportu. Wprowadziliśmy także możliwość zapytania ofertowego. Przewoźnik może odpowiedzieć ofertą na ładunek wystawiony przez zleceniodawcę. Proponowana przez przewoźnika cena jest widoczna tylko dla zleceniodawcy.

Czy zawierane przez Infracht transakcje są bezpieczne?

Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo transakcji. Każdego dnia zespół pracowników weryfikuje najważniejsze dokumenty naszych użytkowników. Sprawdzana jest nie tylko sytuacja finansowa firm i czas jaki istnieją na rynku, ale także wysokość i ważność OCP i OCS, ważności licencji transportowych, krajowych i międzynarodowych.

T&M nr 12/2017

Add comment

Security code Refresh

T&M okładki

.             Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE