Tradus, czyli cały świat

 

Szeroki zasięg geograficzny jest wielką zaletą i dla kupujących, i dla sprzedających. Jeśli chcesz kupić, możesz przeglądać ogłoszenia z Polski i innych państw, szukając dobrej ceny i sprzętu dokładnie odpowiadającego potrzebom twojej firmy. Każdy, kto prowadzi działalność transportową, czy budowlaną wie, że znalezienie odpowiedniego nowego a zwłaszcza używanego sprzętu, pojazdu, maszyny bywa czasochłonne i stresujące. Korzystając z tradusa nierzadko dotrzesz bezpośrednio do użytkownika sprzętu.

 Jeżeli chcesz sprzedać, ogłoszenie na www.tradus.com trafi do dużej liczby potencjalnych klientów. Wystarczy zacząć od wypełnienia krótkiego, prostego, internetowego formularza.

A liczby, którymi można scharakteryzować tradusa są imponujące. Ponad 170 tysięcy ogłoszeń w dziale transport, 80 tysięcy w dziale budownictwo, 120 tysięcy dotyczących rolnictwa i około 120 tysięcy części zamiennych. Razem około pół miliona! Co równie istotne, przejrzyste menu umożliwia szybkie dotarcie do interesującej kategorii dosłownie w kilka sekund. Łatwo przebiega również filtrowanie marki pojazdu, maszyny, opony itd., a także kraju gdzie towar się znajduje.

 

Po pierwsze transport

Anonse dotyczą ciężarówek, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, aut dostawczych. Poza najpopularniejszymi kategoriami, czyli wywrotkami i naczepami plandekami nie brakuje takiego specjalistycznego sprzętu jak naczepy niskopodwoziowe, do transportu samochodów, do transportu zwierząt, czy betonomieszarki. Obecne są oczywiście wszystkie marki, z producentów ciężarówek najwięcej jest obecnie Mercedesów i MAN-ów. 

 

Po drugie maszyny budowlane

Maszyny budowlane są reprezentowane przede wszystkim przez koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, spycharki, dźwigi, podnośniki. W osobnej zakładce „sprzęt drogowy” zgrupowano walce, rozściełacze, zagęszczarki.

 

Po trzecie rolnictwo

Maszyny rolnicze to logiczne uzupełnienie oferty tego rodzaju portalu: traktory, maszyny do zbiorów, sprzęt do uprawy roli, do zbioru siana, do sadzenia, do siewu.   

 

Po czwarte części

Części zamienne – ten dział zadowoli każdego zainteresowanego naprawą i modernizacją pojazdów. Co ważne, również w tym przypadku oferta została logicznie posegregowana na części dotyczące silnika, przekładni, hydrauliki, elektroniki, kabin, hamulców, osi, kół, opon itp. 

Tradus stanowi część grupy OLX, sieci serwisów ogłoszeniowych obecnych na 45 rynkach.

Add comment

Security code Refresh

T&M okładki

.             Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE