CIMC VEHICLES w Polsce

 

Już dzisiaj firma może pochwalić się przekroczeniem poziomu 1% rynku w segmencie porównywalnym naczep kurtynowych i 3,5% w segmencie naczep do przewozu kontenerów morskich. To jednak według zapewnień przedstawicieli CIMC Trailer Poland dopiero początek i wynik imponujący biorąc pod uwagę że CIMC VEHICLES zaprezentowało naczepy nowej serii dopiero podczas Targów MT TSL w marcu br a więc realnie osiągnęło taki wynik w niewiele ponad pół roku. Jak udało nam się potwierdzić CIMC nie przyjmuje innej możliwości jak dalsze zwiększanie sprzedaży a prognozy na zamknięcie roku 2017 są bardzo optymistyczne

Ostatnio pisaliśmy, że firma idzie konsekwentnie naprzód gdyż kto nie posuwa się do przodu ten się cofa. I tak też jest w tym przypadku –CIMC VEHICLES nie pozwala sobie na kroki wstecz. CIMC VEHICLES to jednak nie tylko CIMC Trailer Poland i naczepy podkontenerowe i kurtynowe. To również szereg firm, które występują już na naszym rynku pod własną marką takich jak chociażby belgijskie LAG czy irlandzkie SDC Trailers. W grupie tej znajduje się też holenderska spółka córka Grupy BURGESR CARROSSERIE BV, której dystrybucję na rynku Polskim w ramach Grupy przejmuje właśnie zespół CIMC VEHICLES.

Burgers Carrosserie BV jest jednym z największych producentów pojazdów i zabudów w Holandii ze swoją siedzibą w Aalsmeer na obrzeżach Amsterdamu. To właśnie w Aalsmer na powierzchni blisko 20.000m2 powstają jedne z bardziej skomplikowanych furgonów – opartych na niezależnym zawieszeniu dwu i trzyosiowych naczep z podwójnym załadunkiem Burgers Double Deck.

Firma powstała w 1925 roku i dziś zatrudnia około 180 pracowników. Przez te ponad 90 lat staliśmy się specjalistami w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań transportowych a tym w szczególności naczep z podwójnym załadunkiem. Od 2016 roku Burgers Carrosserie BV należy w całości do Grupy CIMC co pozwala na dalszy rozwój firmy.

Burgers Carrosserie dostarcza specjalistyczne rozwiązania transportowe najwyższej jakości dla różnych grup klientów. Dotyczy to zarówno firm specjalizujących się w transporcie w temperaturach kontrolowanych, aircargo, firm przeprowadzkowych i dystrybucyjnych w tym w szczególności specjalizujących się w dostawach do supermarketów jak również krajowych i międzynarodowych firm transportowych. Firma zawsze dokładnie bada potrzeby swoich klientów i dostarcza rozwiązanie najbardziej do nich dopasowane aby zwiększyć wydajność i efektywność transportów.

Dziś naczepy dwupoziomowe Burgers Double Deck zapewniają około 60% więcej przestrzeni ładunkowej, zmniejszoną emisję tlenków węgla, niższe koszty eksploatacji i zwrot inwestycji w porównaniu do standardowej naczepy kurtynowej w mniej niż 12 miesięcy. Ten innowacyjny produkt rozwinął się w bardzo skuteczny i wydajny środek transportu towarów, ponieważ przewiezienie tej samej ilości dóbr, którą można przetransportować podczas trzech kursów naczepami standardowymi wymaga jedynie dwóch kursów naczepy Double Deck. Oczywiście wszystkie pojazdy posiadają homologację europejską co pozwala na ich bezproblemową rejestrację i użytkowanie w dowolnym z krajów Unii. Burgers Carrosserie jest liderem rynkowym w produkcji pojazdów dwupoziomowych dostarczając ponad 300 takich naczep rocznie do swoich klientów.

Więcej szczegółów będziemy mogli dowiedzieć się wkrótce ale już dzisiaj personel CIMC udzieli wszystkich niezbędnych informacji. Więcej szczegółów można też spodziewać się na dniach na polskich stronach firmy www.cimc.pl i profilu facebookowym CIMC VEHICLES EUROPE.

T&M nr 10/2017

Add comment

Security code Refresh

T&M okładki

.             Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE