Mercedes-Benz i Sokołów Logistyka

Jak podkreślał prezes Rafał Rusjan, zarządzanej przez niego spółce zależy na długofalowej współpracy z Mercedes-Benz. Osiem czerwonych Actrosów 1842, zamówionych w grudniu 2016 roku, dołącza do floty spółki Sokołów-Logistyka, specjalizującej się w międzynarodowym transporcie spożywczym, a także przewozie żywych zwierząt. Symboliczny klucz do nich odebrał zarząd Sokołów-Logistyka Sp. z o.o.: Rafał Rusjan i Janusz Popko z rąk dyrektora handlowego Diesel Truck w Ołtarzewie, Matthiasa Lelke oraz doradcy handlowego, opiekującego się klientem, Bartłomieja Święckiego. Oprócz nich w uroczystości wzięli udział przedstawiciele Sokołów-Logistyka oraz Tomasz Ciesielski z Mercedes-Benz Trucks. Jest to pierwszy tak duży zakup Mercedesów przez firmę z Sokołowa Podlaskiego, ale – jak zapowiadają jej przedstawiciele – zapewne nie ostatni.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Mercedes-Benz – podkreślał podczas spotkania prezes Rafał Rusjan.

–W naszej strategii biznesowej stawiamy przede wszystkim na długofalowe myślenie, obejmujące dłuższą, co najmniej kilkuletnią perspektywę. Dlatego jeśli chodzi o zarządzanie flotą, zależy nam na współpracy, która będzie się rozwijała z roku na rok.

T&M nr 6/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE