Master Mechanik branży ciężarowej

 

Master Mechanik to program realizowany przez Inter Cars, kierowany do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych. Ma na celu rozwój wiedzy i umiejętności mechaników.

– Master Mechanik w tym roku jest konkursem wiedzy technicznej z jednej strony, z drugiej zaś – szansą na poznanie kompetencji mechaników i zaplanowanie rozwoju warsztatu przez właściciela. Jest sposobem na to, by budować przewagę konkurencyjną serwisu – mówi Marek Sosnowski, trener wewnętrzny Inter Cars. W tegorocznej edycji, w pierwszym etapie realizowanym z użyciem nowoczesnej platformy online, były pytania testowe, dotyczące różnych elementów napraw i diagnostyki pojazdów.

27 września odbył się finał programu w części kierowanej dla mechaników z branży ciężarowej, udziałem 7 osób. W centrum szkoleniowym w Czosnowie czekały na nich zadania z zakresu diagnostyki i naprawy usterek przygotowane przez trenerów Inter Cars.

Program Master Mechanik jest nadal aktywny. Firmy nadal mają możliwość diagnozowania wiedzy swoich pracowników dzięki platformie online, a mechanicy – jej uzupełnienia za pomocą materiałów, które znajdują się na stronie.

T&m nr 10/2016

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE