Wielki przejazd MAN po Europie

 

W dniu 13.10.2016 z siedziby MAN w Monachium w trasę  ruszyło dwanaście ciężarówek serii TG i dwa pojazdy dostawcze TGE. Pokonają w sumie 9.000 km, zatrzymując się po drodze w Wiedniu, Paryżu, Madrycie, Bilbao, Zolder, Kopenhadze, Wrocławiu, Wels, Pradze, Timisoarze, Bukareszcie, Budapeszcie, żeby 28.11 br. powrócić do Monachium.

Podczas imprezy przedstawiana jest cała paleta pojazdów podkreślających innowacyjne i praktyczne rozwiązania branżowe adresowane do użytkowników różnych segmentów. Wśród nich ciągnik siodłowy TGX 18.640 4x2 LLS w ekskluzywnej wersji PerformanceLine Edition, ciągnik TGX 18.500 4x2 BLS z nowej serii EfficientLine3 oraz najmłodszy członek rodziny –MAN TGE.

Przedstawiane są także nowości i innowacyjne rozwiązania prezentowane na targach IAA, w tym nowa platforma marki RIO oraz usługi After Sales i MAN Financial Services. Celem całego przedsięwzięcia jest kompleksowe zapoznanie jak największej liczby klientów z najnowszą ofertą MAN. Organizatorzy spodziewają się podczas całego Przejazdu po Europie co najmniej 3 tys. gości.

T&M nr 10/2016

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE