TransPoland już po raz czwarty!

 

Ponad 140 wystawców oraz spodziewana liczba przeszło 4000 profesjonalistów z 29 państw potwierdzają, że mamy do czynienia z największym w tej części Europy wydarzeniem dla osób zawodowo związanych z logistyką i transportem.

Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy bloki tematyczne, które odpowiadają trzem dniom targowym: produkcja, dystrybucja i handel (wtorek), praktyczne aspekty działalności w branży transportowej (środa), bezpieczeństwo w logistyce i magazynowaniu (czwartek).

Tematyka targów: transport intermodalny (kontenery i cargo, tabor transportowy, sprzęt przeładunkowy, porty i terminale, przewoźnicy), transport drogowy, kolejowy, morski, lotniczy, logistyka i spedycja, produkcja i eksploatacja ciężarowego taboru transportowego, części i podzespoły w transporcie, transport wewnętrzny i magazynowanie, ITS i telematyka i zarządzanie transportem, systemy zabezpieczania ładunku, usługi towarzyszące, bezpieczeństwo w transporcie.

Organizatorzy już w pierwszym dniu targów stawiają na tematykę bezpośrednio związaną z działalnością producentów, dystrybutorów oraz sieci handlowych w kontekście współpracy z firmami TSL. Podczas konferencji głównej omówione zostaną oczekiwania oraz aktualne wyzwania z jakimi mają do czynienia największe firmy z poszczególnych branż. Ciekawie zapowiada się debata „Oddelegowani z Europy”, czyli jak płaca minimalna dzieli UE?\.

T&M nr 10/2016

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE