GITD odbiera furgony MAN TGE

 

W uroczystości udział wzięli Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Rafał Weber, Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur oraz Grzegorz Rogalewicz, dyrektor ds. sprzedaży samochodów dostawczych MAN Truck & Bus Polska.

Podpisana we wrześniu 2019 r. umowa obejmowała dostawę 64 samochodów dostawczych MAN TGE 3.180 z zabudową i wyposażeniem wykonanym przez firmę AMZ Kutno S.A.

Pojazdy wyposażone są w wagi samochodowe, testery diagnostyczne, sonometry, dymomierze. Dodatkowo firma MAN zaproponowała 78 miesięczną, fabryczną gwarancję na pojazdy, która nie jest oferowana przez żadnego innego producenta samochodów dostawczych. To potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez MAN produktów. Wyposażona w nowoczesny sprzęt kontrolny pierwsza partia 32 furgonów MAN TGE wyjedzie w ciągu najbliższych dni na polskie drogi.

Pojazdy trafią do 16 Wojewódzkich Inspektoratów Transportu Drogowego. Docelowo każdy wojewódzki Inspektorat będzie miał do dyspozycji 4 nowe furgony MAN TGE.

Samochody będą wykorzystywane w codziennej operacyjnej pracy inspektorów ITD na terenie całego kraju.

 „Cieszę się, że GITD, tak ważna i blisko związana z transportem instytucja zdecydowała się na zakup oferowanych przez nas samochodów. Odbierając dziś furgony Ministerstwo Infrastuktury i GITD daje wyraźny sygnał jak ważny jest transport drogowy, który mimo skomplikowanej sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa jest jedną z najistotniejszych branż zapewniających kontynuację łańcucha dostaw.

„Jestem przekonany, że nowoczesne, doskonale wyposażone furgony MAN TGE, które oddajemy do użytkowania 2 miesiące przed wymaganym terminem,  będą świetnym i komfortowym narzędziem pracy GITD” powiedział podczas przekazania samochodów Grzegorz Rogalewicz.

 

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE