Adrian Winnicki menadżer okręgu

 

W swojej nowej roli będzie on zajmował się rozwojem działalności marki Bobcat w Polsce, przejmując obowiązki od Davida Hubika, dyrektora okręgu Europy Środkowej i Wschodniej. David Hubik będzie dalej prowadził działania w pozostałych krajach tego okręgu.

Adrian Winnicki ma szeroką wiedzę w branży budowlanej i maszyn. Dziesięcioletnie doświadczenie, również na różnych stanowiskach w Doosan Group, sprawia, że jest cennym nabytkiem dla kierownictwa Bobcat w świetle planowanego rozwoju działalności marki w Polsce.

Jego siedzibą będzie Wrocław, skąd będzie służył wsparciem najważniejszych klientów i dealerów Bobcat. Do jego głównych zadań będzie należało dalsze rozwijanie sieci dealerów w Polsce, co pozwoli wykorzystać najważniejsze okazje biznesowe w tej branży. Dotyczy to zwiększania udziału w rynku podnośników teleskopowych Bobcat oraz większą koncentrację na określonych segmentach rynku, np. na bardzo konkurencyjnym rynku maszyn rolniczych. Adrian Winnicki podlega Royowi Haakerowi, dyrektorowi regionu i wice-prezesowi ds. sprzedaży i marketingu, który ma siedzibę w Dobrzyszy w Republice Czeskiej.

Adrian najwięcej doświadczenia zdobył podczas pracy w Doosan Infracore, gdzie odpowiadał za zarządzanie produktem i sprzedaż wozideł przegubowych – ciężkich pojazdów wykorzystywanych w branży budowlanej i górnictwie. Karierę rozpoczynał jako specjalista ds. testów w dziale badawczo-rozwojowym w Norwegii, zanim przeszedł przez stanowiska na różnych szczeblach zarządzania, w końcu odpowiadając za cały obszar Europy.

Studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Obecnie rozszerza swoje kwalifikacje o studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ma 33 lata, jest żonaty. Jego pasje to podróże, snowboarding, jazda na motocyklach i audiobooki.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE