Nowy termin targów AUTOSTRADA

 

Wydarzenie zaplanowano w nowym terminie, od 30 czerwca do 2 lipca 2020 roku. Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA to jedno z najważniejszych wydarzeń branży infrastrukturalnej w Polsce. Spotkanie obejmuje 3 wystawy związane z infrastrukturą drogową - AUTOSTRADA, ROTRA - poświęcona pojazdom specjalistycznymi, MASZBUD – dedykowana maszynom budowalnym. Wstawy te dają możliwość odbycia wielu ciekawych rozmów z przedstawicielami firm budowlanych, specjalistami z branży oraz zarządcami dróg. Podczas wydarzenia, Targi Kielce odwiedza blisko 10 000 gości. Skala wydarzenia jest jednym z czynników budzących obawy w sytuacji szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS – CoV-2, wywołującego chorobę Covid – 19.

Od kilku dni, do kieleckiego ośrodka wystawienniczego napływają sygnały od wystawców, obawiających się o powodzenie wydarzenia, którego przebieg może zakłócić szerząca się epidemia zakażeń koronawirusem. Przeprowadzonych zostało wiele rozmów z klientami, nie tylko w sprawie targów AUTOSTRADA, ale również wielu innych imprez wystawienniczych z kalendarza wydarzeń. Po tych konsultacjach, Zarząd Targów Kielce jest przekonany o słuszności decyzji w aspekcie wspólnego bezpieczeństwa.

W Targach Kielce od początku tego roku odbyły się już cztery duże wydarzenia targowe. Większość z nich zakończyła się sukcesem, jeśli chodzi o liczbę zwiedzających. Targi Kielce zapewniły najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego, a na targach nie wystawiały się firmy z krajów, w których wystąpił koronawirus. To jednak może okazać się niewystarczające w przypadku nadchodzących wydarzeń, w świetle rosnącej liczby zakażeń w Polsce.

Kielecki ośrodek wystawienniczy liczy na zrozumienie oraz dołoży wszelkich starań, aby nadchodząca edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada w nowym terminie była równie atrakcyjna.

Tegoroczna edycja targów została zaplanowana od 30 czerwca do 2 lipca 2020 roku.

T&M okładki

.             Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE