Energetyczne propozycje na kołach

Zakres tematyczny targów EXPOPOWER i GREENPOWER, odbywających się w maju w Poznaniu obejmuje energetykę przemysłową, ale również systemy automatyki, sterowania oraz instalacje napięciowe, jak i z energię odnawialną.

Czytaj więcej...

Bauma: tu bije serce branży

Światowe Targi Maszyn, Pojazdów i Sprzętu dla Przemysłu Budowlanego, Materiałów Budowlanych, i Górnictwa bauma odbyły się w dniach 8-14 kwietnia na terenie centrum targowego Międzynarodowe Targi Monachijskie.

Czytaj więcej...

Ciężarowy Motor Show

Grubo ponad 100-tysięczną frekwencję zwiedzających notują corocznie targi Poznań Motor Show.

Czytaj więcej...

Wokół rolnictwa

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech i XIX Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo, odbyły się w Kielcach, przy ul. Zakładowej 1, od 15-17 marca. 

Czytaj więcej...

Autobusy na pierwszym planie

Na koniec zimy w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą zostały zorganizowane dwie, targowe imprezy dotyczące transportu ludzi i towarów.

Czytaj więcej...

Wokół maszyn

Piąte Mazurskie Agro Show trwało 9-10 lutego, w hali Expo Mazury w Ostródzie. Wśród około 250 wystawców znalazły się firmy związane również z transportem i maszynami budowlanymi.

Czytaj więcej...

Dla przewozów

Już szósty raz spotkali się w Warszawie przewoźnicy, spedytorzy, producenci sprzętu, sprzedawcy paliw, kart paliwowych i wszelkiego rodzaju usług związanych z transportem.

Czytaj więcej...

Komunalne w stylu eko

POL-ECO System to targi powstałe trzy lata temu, w wyniku połączenia, odbywających się corocznie w stolicy Wielkopolski wystaw Poleko i Komtechnika.

Czytaj więcej...

Witamy w Hanowerze, czyli IAA 2018

Targi IAA poświęcone pojazdom użytkowym odbywają się w Hanowerze co dwa lata.

Czytaj więcej...

Szkolenia mobilne

Firma BPW, wzorem ubiegłego roku, zorganizowała cykl objazdowych, bezpłatnych szkoleń dla właścicieli flot, osób zarządzających flotami, mechaników i wszystkich zainteresowanych tematyką jej produktów.

Czytaj więcej...

Show i wystawa

Od piątku do niedzieli, 20-22 lipca, lotnisko Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi gościło uczestników 14.

Czytaj więcej...

Naczepomania 2018

Spełniając zeszłoroczną obietnicę firma PTM przygotowała drugą Naczepomanię.

Czytaj więcej...

Handel,paliwami również

Na naszych oczach stacje paliw przekształcają się w wielobranżowe punkty handlowo-usługowe, w których sprzedaż oleju napędowego czy benzyny jest istotna, ale niekoniecznie najbardziej dochodowa.

Czytaj więcej...

Wokół placu budowy

Trzy imprezy w Kielcach: Autostrada-Polska, Rotra, Maszbud zostały połączone 8-10 maja w jedną, dużą wystawę:

Czytaj więcej...

Ciężarówki i autobusy

Początek wiosny zaznaczył się dwiema imprezy w podwarszawskim Nadarzynie. Były to II Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki oraz III Międzynarodowe Targi Transportu Publicznego.

Czytaj więcej...

Ciężarowy Motor Show

Motor Show Truck jest częścią największych w Polsce targów motoryzacyjnych, które odbywają się wiosną każdego roku w Poznaniu.

Czytaj więcej...

Maszynowy łyk optymizmu

Intermasz to jedna z najmłodszych imprez w kalendarzu wystawienniczym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj więcej...

Wokół przewozów

Jubileuszowa, piąta edycja targów Trans Poland zgromadziła 8-10 listopada,w hali Expo XXI w Warszawie prawie 200 wystawców z 23 krajów.

Czytaj więcej...

Komunalna mieszanka firmowa

Śmieciarki, zamiatarki, wody asenizacyjne, podnośniki, ładowarki, pojazdy i urządzenia do przetwarzania odpadów – to tylko część z przedstawionych propozycji poznańskich targów POL-ECO System (17-19.X).

Czytaj więcej...

Wystawa i dyskusje

Już 16. raz imprezę łączącą minitargi, branżowe dyskusje i biesiadę zorganizowało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów (OSMPDiS) z Siedlec.    

Czytaj więcej...

            Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE